Sąlygos ir taisyklės

Gerbiamas pirkėjau. Prašome atidžiai perskaityti žemiau išdėstytas Sąlygas ir taisykles (toliau – Sąlygos).

Pažymėjus varnele „Sukurti paskyrą“ ir paspaudus mygtuką „Apmokėti“, jūs būsite registruotas mūsų el. parduotuvėje. Jūs galite kreiptis į mus norėdami sužinoti, kokią jūsų asmeninę informaciją apie jus turime, taip pat turite teisę reikalauti pašalinti iš mūsų sistemos visus apie jus esančius privačius duomenis. Plačiau apie tai skaitykite Privatumo politikoje.

Jeigu šiose Sąlygose yra bent viena jūsų netenkinanti nuostata, jūs laisva valia galite nesutikti su Sąlygomis, nepažymėdami varnele sutikimo. Tokiu atveju pirkimo-pardavimo sandoris neįvyks.

Skaitmeninės prekės

Skaitmeniniai produktai yra e-parduotuvės nuosavybė ir skirti išskirtinai tik asmeniniam naudojimui. Jie negali būti perduoti tretiems asmenims, perpublikuojami ar perparduodami. Komerciniais tikslais e-parduotuvėje parduodami skaitmeniniai produktai gali būti naudojami tik kaip pagalbinė priemonė kuriant kitą produktą (pvz. Asmens portretas su kalendoriumi).

Skaitmenines prekes pirkdamas pirkėjas turi nurodyti savo vardą, pavardę ir elektroninio pašto adresą. Jeigu, atliekant pirkimo procedūrą, tuo pačiu metu pirkinių krepšelyje yra su skaitmeninėmis prekėmis ir fizinių prekių, tuomet pirkėjas turi pateikti ir papildomos informacijos (žr. „Fizinės prekės“).

Skaitmeninės/ių prekės/ių nuorodą joms parsisiųsti pirkėjas gauna jo nurodytu el. pašto adresu iš kart po pinigų gavimo į nurodytą sąskaitą. Sutikus su Sąlygomis (pažymėjęs sutikimą) ir paspaudus mygtuką „Apmokėti“, pirkėjui sekančiame žingsnyje pateikiama atsiskaitymo informacija. Atsiskaitymo už prekės informacija išsiunčiama ir el. paštu, nurodytu pirkėjo registracijos metu. Svarbu: skaitmeninės prekės negali būti grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikoje galiojančiais įstatymais ir kitais teisės aktais, todėl jas reikia kruopščiai apžiūrėti ir įvertinti prieš atsiskaitymą. Svarbu: grafinių vaizdų, nuotraukų atspalviai gali skirtis priklausomai nuo ekrano nustatymo ar jo specifikos.

Fizinės prekės

Fizines prekes (daiktus) pirkdamas pirkėjas turi nurodyti savo vardą, pavardę prekės/ių pristatymo adresą (prekių pristatymo adresas nebūtinai turi sutapti su asmens gyvenamąja vieta) bei elektroninio pašto adresą, kuriuo bus išsiųsta informacija apie apmokėjimo vykdymą, sąskaita-faktūra ar kita su pirkimo-pardavimo sandoriu susijusi informacija. Šie duomenys būtini pirkimo-pardavimo sandoriui įvykdyti.

Pirkėjui, perkančiam fizines prekes (daiktus) bei sutikus su Sąlygomis (pažymėjus varnele sutikimą) ir paspaudus mygtuką „Apmokėti“, sekančiame žingsnyje pateikiama informacija apie sandorio vykdymą. Ši informacija pirkėjui automatiškai išsiunčiama ir jo nurodytu el. pašto adresu.

Atsiskaitymai už prekes priimami bankiniu pavedimu.

Apie sąlygų ir taisyklių ir / ar privatumo politikos pasikeitimus informuojami TIK registruoti vartotojai jų nurodytais el. pašto adresais.