Kaip pasigaminti arbatinę žvakutę iš vaško

Pasigaminti namų sąlygomis arbatinę žvakę iš natūralaus bičių vaško ar iš sojų vaško nėra sudėtinga. Sekdami žemiau pateikiamas paprastas instrukcijas (receptus), nesudėtingai pasigaminsite arbatinę žvakutę, kuri bus jauki jūsų namų puošmena.

zvakide-medine-is_medzio-perdirbtos_medienos-naturali-ranku-darbo-ekologiska-tausdojanti aplinka-aplinkos-tvarumui-issaugoti
zvakide-medine-is_medzio-perdirbtos_medienos-naturali-ranku-darbo-ekologiska-tausdojanti aplinka-aplinkos-tvarumui-issaugoti

Sojos vaškas yra pagamintas iš sojų pupelių aliejaus. Sojų vaško lydymosi temperatūra pagal celsijų yra nuo 49 iki 82 laipsnių, priklausomai nuo mišinio sudėties.
Natūralus bičių vaškas lydosi nuo 62 laipsnių temperatūros pagal celsijų. Pakaitinus virš 85 laipsnių bičių vaškas pradeda keisti spalvą – tai, dažniausiai, nėra pageidaujama.

Rožių aliejaus senėjimą stabdantis serumas veidui nuo raukšlių

*Praturtintas maistinėmis medžiagomis ir vitaminais, kurių odai reikia, kad ji būtų lygesnė ir atrodytų sveika.
*Drėkina, stangrina, atkuria ir atnaujina odą.
*Greitai įsigeria.
*Saugus ir veiksmingas visų tipų odai, skirtas kasdieniam naudojimui jautriai, normaliai, sausai, riebiai, brandžiai ir mišriai odai.

Čia plačiau aprašysime arbatinių žvakučių gamybą iš sojų vaško, turėdami omenyje, kad narūralaus bičių vaško žvakutės gaminamos analogiškai.

Kokių indų ir įrankių reikia, norint pasigaminti bičų ar sojos vaško arbatines žvakutes

Natūralaus bičių vaško / sojų vaško
Indelių arbatinėms žvakutėms gaminti
Dagčių žvakių gamybai
Metalinio indelio vaškui lydyti
Nedidelio metalinio indo su vandeniu
Dujinės / elektrinės viryklės
Darbo pirštinės
Laikraštis ar kažkas pan. darbo stalui apkloti

Arbatinių žvakučių gamyba. Darbo stalas.

Darbo eiga

1. Susmulkiname vašką. Vašką smulkinti galima bet kokiais jums patogiais įrankias, patogiausiai šį darbą atlikti paprasčiausiu peiliu. Sojų baškas dažniausiai parduodamas jau susmulkimtas.

2. Susmulkintą vašką suberiame į metalinį indelį, kurį įdedame plūduriuoti nedideliame metaliniame inde su vandeniu, pastatytu ant viryklės. Laikas nuo laiko pamaišome. Rekomenduotina maišymui naudoti medinį pagaliuką, bambukinį iešmą ar kažką panašaus. Galima maišyti ir su šaukštu, tačiau vašką po gamybos bus gana sudėtinga nuplauti. Bet įmanoma.

3. Užklojame stalą laikraščiu, popierinio tapeto skiaute ar bet kuo, ko nebus gaila sugadinti ir išmesti, kad apsaugotume nuo išsiliejusio vaško – ko tik nenutinka gamybos proceso metu 😉

4. Pasistatome tiek indelių, kiek norime pasigaminti arbatinių žvakučių ir į jų centrus sudedame dagčius.

Vaško tirpinimas. Virtuvinis puodas vandens, įkaitinto iki virimo,bet neverdančio, komservų dėžutėje vaško drožlės.

5. Kai vaškas jau visiškai įštirpęs, mūvėdami pirštinėmis, atsargiai ir neskubėdami supilame į indelius.

Auštantis sojų ir bičių vaškas arbatinių žvakučių indeliuose.

Darbas baigtas, dabar reikėtų nejudinti ir palikti kol sustings vaškas. Tiek bičių vaškas, tiek sojų vaškas sustingsta per keletą minučių, sustingimo trukmė priklauso nuo kambario temperatūros, t.y. kuo vėsenė aplinka, tuo greičiau vaškas stingsta ir atvirkščiai, bet kuriuo atveju tai neužima daug laiko, svarbiausiai kantrybės!

Odinė rankinė rudos spalvos

Ši ir daugiau kuprinių iš JAV ir Europos rasite naujoje e-parduotuvėje Imi&Turi – imituri.lt

Odinė rankinė rudos spalvos yra su viršutine rankena, dviem reguliuojamais nugaros dirželiais, viršutiniu užtrauktuku ir atvartu, taip pat su priekine kišene, užtrauktuku, dvejais vidiniais skyriais bei  vidurine kišene su užtrauktuku.

Romantikos ir meilės jūsų namams!

zvakide-medine-is_medzio-perdirbtos_medienos-naturali-ranku-darbo-ekologiska-tausdojanti aplinka-aplinkos-tvarumui-issaugoti
zvakide-medine-is_medzio-perdirbtos_medienos-naturali-ranku-darbo-ekologiska-tausdojanti aplinka-aplinkos-tvarumui-issaugoti

Pirkinių krepšelis

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping