Kaip išmaniajame telefone nustatyti SOS žinutės (nelaimės pranešimo) siuntimą?

Kaip išmaniajame telefone nustatyti SOS žinutės (nelaimės pranešimo) siuntimą?

Šiame straipsnyje apžvelgsime kaip nustatyti SOS žinutės (nelaimės pranešimą) pasirinktam asmeniui iš išmaniojo įrenginio. Kitame straipsnyje apžvelgsime kaip bendrinti savo buvimo vietą per google žemėlapius.

Tarkime, kad Jūsų šeima šiuo metu naudojasi Samsung A5 išmaniaisiais telefonais. Pateiksime pavyzdį, kaip šiame telefone nustatyti SOS žinutės siuntimą nustatytam vienam ar keliems adresatams (nustatytam adresatui ar keliems adresatams siunčiama buvimo vieta, 5 sekundžių garso įrašas ir po 3 nuotraukas iš priekinės ir galinės foto kamerų)  paspaudus Įjungimo/ išjungimo mygtuką tris kartus:

SOS iš telefono

Samsung Galaxy A5 vartotojo vadovas: kaip siųsti SOS žinutes?

  1. Spustelkite Nustatymai (Settings).
  2. Spustelkite Sistema (System).
  3. Spustelkite Saugos pagalba.
  4. Įjunkite Siųsti pagalbos žinutes ir pažymėkite Siųsti nuotraukas, Siųsti garso įrašą.
  5. Spustelkite Tvarkyti pagrindinius adresatus ir spustelkite + prie Kurti pagrindinį adresatą. Atsivėrus pasirinkimui, galėsite sukurti naują adresatą ar pasirinkti iš esamų adresatų, kuriam ir bus siunčiamos SOS žinutės.

Paspaudus Įjungimo/išjungimo mygtuką tris kartus, nustatytam adresatui ar keliems adresatams bus automatiškai išsiųsta telefono SOS mygtukus paspaudusiojo asmens buvimo vieta, 5 sekundžių garso įrašas ir po 3 nuotraukas iš priekinės ir galinės foto kamerų.

Žemiau pateikiami kitų Samsung išmaniųjų įrenginių SOS žinutės siuntimo nustatymo būdai.

Pirkinių krepšelis

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping